با سلام و عرض ادب

بنده دانشجوی دکترای مهندسی عمران هستم. موضوع تحقیقاتی بنده در زمینه مدل سازی اثر بارندگی و پوشش گیاهی روی زمین لغزش است. برای معرفی مطالعه (بیان مسئله و اهمیت موضوع) نیاز داشتم اطلاعاتی کلی در زمینه زمین لغزش های ایران و خسارت های مالی و جانی ناشی از آن بدانم. همچنین به دنبال نقشه ای هستم که فراوانی زمین لغزش ها را در اختیار من قرار بده.

ممنون میشم من را راهنمایی بفرمایید

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

با سلام و عرض احترام:

لطفا جهت دریافت اطلاعات شما ابتدا منطقه  محدودتری با طول و عرض جغرافیایی  مشخص نمایید .و با نامه اداری جهت اطلاعات مربوطه به امور زمین لغزشها به دفتر مهندسی و مطالعات سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداری کشور، جناب آقای مهندس بیانی.

لطفا قبل از آمدن به سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداریی کشور با  نامه ذکر شده با مهندس قبادی هماهنگی لازم را (از طریق سایت) جهت حضور به گروه عمران و زمین لغزش را داشته باشید.

با سلام و عرض احترام:

لطفا جهت دریافت اطلاعات شما ابتدا منطقه  محدودتری با طول و عرض جغرافیایی  مشخص نمایید .و با نامه اداری جهت اطلاعات مربوطه به امور زمین لغزشها به دفتر مهندسی و مطالعات سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداری کشور، جناب آقای مهندس بیانی.

لطفا قبل از آمدن به سازمان جنگلها و مراتع و آبخیزداریی کشور با  نامه ذکر شده با مهندس قبادی هماهنگی لازم را (از طریق سایت) جهت حضور به گروه عمران و زمین لغزش را داشته باشید.

زمین ,اطلاعات ,لغزش ,مراتع ,مهندس ,جنگلها ,زمین لغزش ,سازمان جنگلها ,آبخیزداریی کشور ,بیانی لطفا ,مهندس بیانی ,مهندس قبادی هماهنگی ,آقای مهندس ب منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پشتیبانی کیمیا mohsen zare یگانه فناوران واردکننده انواع تگ و لیبل دزدگیر و دزدگیر پوشاک و تگ صدفی وجداکننده تگ و گیت فروشگاهی سقف شیروانی حقیقت پانیا تیوی -خارجی دانلود آهنگ جدید و فیلم کلابی